top of page
antalya-web-tasarim-ayawebdesign

HİZMETLER

Web Tasarım

İşletmeniz ve ya bireysel talebiniz doğrultusunda hayallerinize en uygun web tasarımı sağlıyoruz. Eklenmesini istediğiniz uygulamalar, fotoğraflar, videolar, bilgiler, bloglar vs. uygunluk denetiminde isteğiniz doğrultusunda eklenebiliyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Başta küçük ve orta ölçekli işletmeler için şimdinin ve geleceğin en büyük reklam fırsatları bulunan sektörü, sosyal medya.. Var ise mevcut hesap üzerinden, yok ise baştan bir sosyal medya işletme hesabınız üzerinden gerekli bilgileriniz girilerek, günlük postlar, özel gün postları, verileriniz doğrultusunda raporlama gibi hizmetler sağlanmaktadır.

SEO

Web sitesizin SEO ayarlamaları ile gücünüze güç katıyoruz. Google aramalarında sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz.

Logo Tasarımı

Markanızı büyütmek ve kurumsal olarak görünmek için profesyonel logo tasarımı hizmeti veriyoruz.

antalya-web-tasarim-ayawebdesign

Ekosisteminizle Bütünleşiyoruz

Web sitenize giren müşterilerinizin neredeyse %80’i şirketinizin ve markanızın güvenilirliğini web sitenizin tasarımına göre belirlemektedir.

İyi bir kurumsal web sitesi markanızı ve imajınız geliştirmenize düşündüğünüzden çok daha büyük katkı sağlayacaktır.

Benzersiz kurumsal web siteniz ile akılda kalıcı bir etki bırakın ve kullanıcılarınıza eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşatarak diğer şirketlerden farkınızı ortaya koyun.

bottom of page